W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiat Lipski otrzymał kolejne dofinansowanie

02.12.2022

Starosta Powiatu Lipskiego i Wicestarosta wraz z przedstawicielami Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego prezentują podpisaną umowę. W tle granatowa ścianka z logo Wojewody Mazowieckiego.

Ponad 12,4 mln zł otrzymają samorządy z województwa mazowieckiego z regionów: radomskiego, siedleckiego i warszawskiego w ramach dotacji celowej z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań własnych z rezerwy celowej i ogólnej.

Wśród dofinansowanych samorządów znalazł się Powiat Lipski, który otrzymał 880 tys. zł na zakup układarki do poboczy wraz z nośnikiem oraz sprzętu wspomagającego wykonanie poboczy utwardzonych dla Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Lipsku.

Uroczystość podpisania umów z udziałem Wicewojewody Mazowieckiego Sylwestra Dąbrowskiego odbyła się 25 listopada 2022 r. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie.

W wydarzeniu uczestniczyli: Sławomir Śmieciuch – Starosta Lipski, Maria Węgrzecka – Wicestarosta Powiatu Lipskiego oraz Grażyna Maryniak-Gawrylik – Skarbnik Powiatu Lipskiego.

Materiały

Więcej zdjęć z wydarzenia
{"register":{"columns":[]}}