W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca wykonywania badań mammograficznych

14.12.2021

Ozdobna grafika: różowa wstążka na białym tle.

W SPZZOZ w Lipsku znajduje się Pracownia Mammograficzna, w której wykonywane są badania piersi ze skierowaniem i bez skierowania.

 

Lipski szpital od wielu lat uczestniczy w Programie „Profilaktyka Raka Piersi”, badania te są wykonywane przez wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem. Zarówno lekarze opisujący badania jak i technicy wykonujący mammografię to profesjonaliści w tej dziedzinie.

Zaletą wykonywania badań mammograficznych w naszej placówce jest to, że pacjentka może ustalić sobie dogodny termin na badanie, a informację na temat wyniku otrzymuje po wykonaniu mammografii w dniu badania.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jest możliwość wykonania badania USG piersi ponieważ lekarze oceniający mammografię są w pracowni od poniedziałku do piątku od 8.00 do 14.00.

{"register":{"columns":[]}}