W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inwestycja drogowa w Ciecierówce, gm. Rzeczniów

05.06.2023

Nowy asfalt na drodze w Ciecierówce.

Ruszyły prace bitumiczne na odcinku drogi powiatowej nr 1904W Marianów-Rybiczyzna na odcinku Ciecierówka – skrzyżowanie z DW 747 w miejscowości Pasztowa Wola.

Jest to jeden z odcinków dróg powiatowych realizowanych w ramach zadania: „Przebudowa – modernizacja odcinków dróg powiatowych nr 1904W, 1908W na terenie powiatu lipskiego” (2 zadania). Odcinek drogi, który znajduje się na terenie Gminy Rzeczniów współfinansowany jest ze środków Rządowego Programu Polski Ład, Urzędu Gminy Rzeczniów oraz środków własnych Powiatu Lipskiego.

Informujemy, że na przedmiotowym odcinku drogi trwają jeszcze prace budowlane, dlatego prosimy wszystkich uczestników ruchu drogowego poruszających się tym odcinkiem o bezpieczną jazdę.

Materiały

Fotorelacja z realizacji inwestycji
{"register":{"columns":[]}}