W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Pracownika Socjalnego

21.11.2023

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi" - Jan Paweł II

Kartka z treścią życzeń na różowym tle z motywem kwiatów na brzegach. Na dole w środku znajduje się herb Powiatu Lipskiego.

Pragniemy złożyć wszystkim pracownikom socjalnym gorące życzenia wszelkiej pomyślności, poczucia spełnienia i satysfakcji w służbie drugiemu człowiekowi. Niech każdy dzień tej odpowiedzialnej pracy przynosi zadowolenie oraz oczekiwane efekty.

Dziękujemy za wrażliwość, wyrozumiałość i ofiarny trud oraz zaangażowanie i wielkie serce w realizowaniu zadań. Życzymy, by nigdy nie zabrakło Wam energii, ciepła i wytrwałości. Nagrodą za trud i wysiłek niech będzie uśmiech i ludzka życzliwość.

Rada oraz Zarząd Powiatu Lipskiego.

{"register":{"columns":[]}}