W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych

25.09.2023

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

2 października 2023 r. od godz. 14.00 do 19.30 w Jedlni - Letnisko, ul. Piłsudskiego 3 (dawny dworzec PKP) zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na warsztaty z zakresu komunikacji i pracy zespołowej,

pt.: PO MOC DO DZIAŁANIA

Warsztat dedykowany jest podnoszeniu efektywności organizacji, w szczególności:

wzmacnianiu umiejętności komunikacji efektywnej pracy w zespole i w zmianie wyznaczaniu i osiąganiu celów odkrywaniu własnych zasobów.

Warsztat jest formą praktyczną, jego głównym celem jest uczenie przez doświadczenie (Experiential Learning) wykorzystującym zróżnicowane metody pracy.

Prowadząca: Edyta Grajek- Mosiołek - coachka, trenerka kompetencji miękkich, facylitatorka Horse Assisted Education i psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia.

5 października 2023 r. od godz. 14.00 do 19.30 w Szydłowcu, w Hotelu Pod Dębem, Rynek Wielki 5 zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na warsztaty,

nt.: ZAPLANUJ PROJEKT NA KONKURS GRANTOWY w zakresie działań kulturalnych, edukacyjnych i społeczno-animacyjnych

Podczas szkolenia odpowiemy na pytania:

- Tajemnica sukcesu - czym jest "diament projektowy"?

- Zawartość formularzy wniosków - o czym zawsze trzeba pamiętać?

- Gdzie szukać informacji o konkursach grantowych?

- Jakie konkursy są dla nas najlepsze?

- Poznajcie aktualnie trwające nabory grantowe i te, które wkrótce ruszą.

Podczas szkolenia porozmawiamy o tym, jak zaplanować działanie w odpowiedzi na konkurs grantowy i jak w oparciu o to przygotować dobry wniosek. Poznacie też źródła wiedzy o aktualnych grantach i trwające obecnie i zapowiadane konkursy dla organizacji pozarządowych.

Szkolenie poprowadzi Anna Czyżewska, Prezeska Federacji Mazowia, która od 17 lat pracuje w organizacjach pozarządowych. Zajmuje się m.in. szkoleniami, planowaniem projektów, pisaniem wniosków i uczestniczy w komisjach konkursowych.

{"register":{"columns":[]}}