W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szlachetna Paczka – Posyłając dobro, tworzysz nadzieję

20.12.2023

Delegaci Powiatu Lipskiego reprezentowani przez Starostę Lipskiego – Sławomira Śmieciucha i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Lipsku – Annę Świderską, przekazali paczki do lokalnego sztabu akcji.

Wolontariusze Szlachetnej Paczki oraz delegaci Powiatu Lipskiego w sztabie akcji.

– Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas Szlachetna Paczka będzie dla rodziny wsparciem w codziennym życiu i choć w części zaspokoi ich podstawowe potrzeby. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie, a wspaniałym wolontariuszom z lipskiej Szlachetnej Paczki za możliwość niesienia pomocy mieszkańcom naszego powiatu – mówi Starosta Lipski.

Do zbiórki datków na Szlachetną Paczkę z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Lipsku razem z Radnymi Powiatu przyłączyły się jednostki powiatowe: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku oraz Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Lipsku.

Życzymy wszystkim obdarowanym wesołych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego 2024 Roku oraz zawsze życzliwych ludzi wokół.

Dziękujemy za pomoc koordynatorom akcji.

Materiały

Zdjęcia z wydarzenia
{"register":{"columns":[]}}