W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje społeczne

25.09.2023

Starostwo Powiatowe w Lipsku serdecznie zaprasza mieszkańców oraz organizacje pozarządowe działające na terenie Powiatu do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w sprawie „Programu współpracy Powiatu Lipskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na lata 2024-2028”.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Konsultacje polegają na zgłaszaniu uwag, propozycji zmian oraz propozycji nowych zadań do realizacji w odniesieniu do projektu „Programu współpracy Powiatu Lipskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na lata 2024-2028”.

Prosimy o skorzystanie z „FORMULARZA KONSULTACJI SPOŁECZNYCH”, który dostępny jest w załączonym hiperłączu.

Wnioski / uwagi / propozycje zmian dokumentu oraz propozycje zadań do realizacji w latach 2024-2028 można składać w terminie do dnia 16 października 2023 r.

za pośrednictwem internetu: promtur@powiatlipsko.pl

• faksem: (48) 3783044, lub 3783034

• pocztą na adres:

Starostwo Powiatowe w Lipsku

Referat Promocji i Rozwoju

27-300 Lipsko, ul. Rynek 1

• osobiście w siedzibie Starostwa: pokój nr 35, tel. (48) 3783034

Materiały

Formularz konsultacji - do pobrania tutaj
{"register":{"columns":[]}}