W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Działalność Zarządu Powiatu Lipskiego - Podsumowanie

26.01.2022

POWIAT LIPSKI – Południowa Brama Mazowsza. Funkcjonalny samorząd stawiający na jakość życia.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment zegara, po prawej na beżowym tle z zarysem białych punktów w kształcie owalu z napisem Wydarzenia

Rok 2021 to kolejny, który mija dość nietypowo dla samorządów. Pandemia cały czas ma wielowymiarowy wpływ na to, co dzieje się w makro i mikro skali, wyznaczając również mieszkańcom powiatu lipskiego nową rzeczywistość. Niestety to oddziaływanie nadal ewoluuje na poziomie codziennym i emocjonalnym. Trzeba jednak zaznaczyć, że miniony rok nie był czasem uśpienia dla Powiatu Lipskiego. Był to okres prężnej pracy, związanej z rozwojem i poprawą warunków dla funkcjonowania w „Małej Ojczyźnie”. Mimo wielu wyzwań udało się zrealizować ważne dla mieszkańców powiatu inwestycje.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z podsumowania działalności Zarządu Powiatu Lipskiego w 2021 r.

Materiały

Film podsumowujący działania Zarządu Powiatu Lipskiego w 2021 r.
{"register":{"columns":[]}}