W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podziękowania podczas sesji absolutoryjnej

30.06.2025

W poniedziałek 30 czerwca w Starostwie Powiatowym w Lipsku odbyła się Sesja Absolutoryjna Rady Powiatu Lipskiego. Przed rozpoczęciem Sesji minutą ciszy uczczono Ś.P. Stanisława Wajsa – długoletniego samorządowca i nauczyciela.

DWA ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄCE CZAŁONKÓW RADY POWIATU LIPSKIEGO ORAZ SKARBNIK POWIATU Z BYŁYM DYREKTOREK CKU SOLEC NAD WISŁĄ , BIAŁY NAPIS NA GRANATOWYM TLE ' PODZIĘKOWANIA PODCZAS SESJI ABSOLUTORYJNEJ'

Następnie po przywitaniu przybyłych gości, Starosta Lipski Pan Jakub Ochyński wraz z Przewodniczącym Rady Panem Arturem Dygasem oraz Wiceprzewodniczącym Panem Antonim Ćwiklińskim w imieniu Samorządu Powiatu Lipskiego podziękowali Panu Krzysztofowi Górskiemu, Dyrektorowi Centrum Kształcenia Ustawicznego w Solcu nad Wisłą, który po wielu latach zaangażowanej pracy przestaje pełnić funkcję Dyrektora. Z tej okazji podkreślono jego zasługi w rozwijaniu placówki, dbałość o wysoki poziom kształcenia oraz wkład w tworzenie przyjaznego środowiska edukacyjnego.

Słowa uznania skierowano także do Pani Skarbnik Grażyny Maryniak - Gawrylik, za wieloletnie, sumienne i profesjonalne wykonywanie obowiązków służbowych jak i za znaczący sukces na szczeblu ogólnopolskim. Pani skarbnik zdobyła bowiem I miejsce podczas prestiżowego Kongresu „Perły Samorządu 2025”, co stanowi dowód uznania dla jej kompetencji, doświadczenia oraz skutecznego zarządzania finansami naszego powiatu. 

Podczas Sesji Zarząd Powiatu Lipskiego otrzymał Absolutorium za 2024 rok.

Materiały

link do zdjęć
{"register":{"columns":[]}}