W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyjazd na kolonię w ramach programu ,,Pogodne lato 2022” (03 sierpień- 16 sierpień)

04.08.2022

Uczestnicy kolonii czekają na wyjazd przed autokarem.

W dniu 03.08.2022 r., 43. dzieci z Powiatu Lipskiego w wieku od 7 - 15 lat wyjechało na kolonię nad jezioro - do miejscowości Gorzewo, które znajduje się w województwie mazowieckim w Powiecie Gostyńskim.

Bezpośrednim organizatorem letniego wypoczynku pn. ,,Pogodne Lato” jest Chorągiew Mazowiecka ZHP w Płocku, która nawiązała współpracę z Powiatem Lipskim/PCPR.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lipsku przeprowadziło rekrutację uczestników kolonii przy ścisłej współpracy z ośrodkami pomocy społecznej, urzędami gminy, zastępcą Komendanta Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Lipsku.

Program pobytu na kolonii w Gorzewie jest atrakcyjny. Dzieci będą uczestniczyć min. w: ogniskach, turniejach, festynach, itp. Podczas wspólnych zajęć będą wykorzystane elementy metodyki zuchowej i harcerskiej.

Materiał zewnętrzny: PCPR w Lipsku

{"register":{"columns":[]}}