XXI Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Mistrzostwa I LO Jasło w tenisie stołowym - 22.11.2022 r.

22.11.2022 r. w dużej sali  gimnastycznej odbyły się XXI Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W tegorocznej rywalizacji udział wzięło 10 dziewcząt i 43 chłopców. W kategorii dziewcząt wygrała Kamila Dąbrowska (z kl.4pc), drugie miejsce zajęła Magdalena Ryżowicz (z kl. 4pc), trzecie - Dominika Pachana (z kl.1b). Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Łukasz Wójcik (z kl.3c), drugie miejsce Konrad Lech (z kl.1b), trzecie - Dawid Kaczor (z kl.1a).
          Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom za wysoki poziom sportowy toczony w duchu fair play. Tenisiści musieli walczyć nie tylko z przeciwnikami, ale i dość mocno świecącym słońcem. Zwycięzcom z miejsc I-III zostały wręczone medale ufundowane ze środków Rady Rodziców.

Organizatorzy zawodów: Emil Ochała, Marta Wolska.