W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z AGH

Uczniowie klas 2B, 3PB i 3GB na spotkaniu z przedstawicielem krakowskiej AGH

11 października w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie zorganizowane w ramach współpracy I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W spotkaniu, które poprowadził prodziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki ds. Kształcenia - pan dr hab. inż. Waldemar Rączka wzięli udział uczniowie klas o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym: 2B, 3PB i 3GB. Prowadzący przybliżył zebranym ofertę edukacyjną uczelni, zapoznał z wydziałami i kierunkami oraz kołami zainteresowań i imprezami organizowanymi dla studentów. Zaprezentował również film promocyjny nakręcony przez studentów AGH. Na zakończenie odpowiedział na pytania uczestników spotkania.

W ramach  współpracy 29 października klasa 3GB pojedzie do Krakowa na wycieczkę przedmiotową, podczas której będzie miała możliwość zwiedzenia uczelni oraz uczestniczenia w wykładach.

Planowane jest również spotkanie naszych uczniów z absolwentami I LO, którzy obecnie kształcą się w murach tej znakomitej uczelni.

Koordynator ds. współpracy - Anna Mikuś

{"register":{"columns":[]}}