W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnanie maturzystów

W dniu 30 kwietnia 2021 roku uczniowie klas trzecich I LO, tegoroczni maturzyści, odebrali świadectwa ukończenia szkoły średniej. Z uwagi na względy bezpieczeństwa odbyło się to w trzech turach - każdorazowo ze swoimi wychowawcami spotykały się dwie klasy trzecie. Następnie uczniowie, którzy zdobyli świadectwa ukończenia liceum z wyróżnieniem, wzięli udział w uroczystym apelu. Rozpoczęło go wprowadzenie sztandaru szkoły i uroczyste powitanie wszystkich zebranych. Następnie głos zabrał dyrektor naszej szkoły, pan Jacek Nawrocki. Pogratulował on absolwentom ich wysokich wyników w nauce, a także złożył życzenia powodzenia w przyszłym, dorosłym życiu. Później przewodnicząca Rady Rodziców, pani Renata Lechowska, podziękowała uczniom za ich udział w życiu szkoły, pogratulowała zakończenia edukacji i obiecała trzymać za nich kciuki, gdy będą przystępować do egzaminu maturalnego. Do zebranych zróciła się także była przewodnicząca samorządu szkolnego - Justyna Baczyńska. W imieniu swoich rówieśników podziękowała nauczycielom za ich zaangażowanie w przygotowanie maturzystów do egzaminu, chociaż było to zadanie niełatwe ze względu na wyzwania związane ze zdalnym nauczaniem. Później Magdalena Fila z klasy 2PE i Jan Wójcik z klasy 1B, jako przedstawiciele uczniów klas I i II, złożyli maturzystom gratulacje z okazji zakończenia edukacji w liceum, a także wyrazili nadzieję, że czas spędzony w szkole będą wspominać z uśmiechem. Następnie pan dyrektor, razem z wychowawcami, rozdał trzecioklasistom ich świadectwa.
Wszystkim tegorocznym maturzystom, w imieniu całej społeczności szkolnej, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Obyście napisali ten ważny egzamin jak najlepiej i dzięki temu dostali się na swoje wymarzone studia. Oby nowa droga życia, na którą wkraczacie, doprowadziła Was do szczęścia, a ludzie, których na niej spotkacie, byli dla Was życzliwi i pomagali w osiąganiu ważnych dla Was celów. Powodzenia!

Oprac. Magdalena Fila, klasa II PE

Wideo

{"register":{"columns":[]}}