W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste podsumowanie XXII Konkursu Matematycznego im. Hugona Steinhausa oraz V Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Wyróżnieni w V Powiatowym Konkursie Czytelniczym

W piątek, 7 czerwca 2024 r., w auli szkolnej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w XXII Konkursie Matematycznym im. Hugona Steinhausa oraz V Powiatowym Konkursie Czytelniczym. Wydarzenie to zgromadziło wielu uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych oraz średnich. Dopisali także zaproszeni na uroczystość goście. 

Na początku dyrektor szkoły powitał  wszystkich zgromadzonych, podkreślając wagę i prestiż obu konkursów. Głos zabrał również starosta jasielski pan Adam Pawluś, który gratulował uczestnikom ich wybitnych osiągnięć i zachęcał do dalszego rozwijania swoich pasji. 

Najważniejszą częścią uroczystości było wręczenie dyplomów i nagród laureatom oraz wyróżnionym w XXII Konkursie Matematycznym im. Hugona Steinhausa i V Powiatowym Konkursie Czytelniczym. W szkołach podstawowych konkurs matematyczny odbywał się w dwóch kategoriach. W kategorii klasy VIII wyłoniono 4 laureatów i przyznano 4 wyróżnienia, natomiast w kategorii klasy VII tytuł laureata zdobyło 5 uczniów i 5 osób zostało wyróżnionych.

Uczniowie szkół ponadpodstawowych wywalczyli 5 tytułów laureata oraz 8 wyróżnień. 

W V Powiatowym Konkursie Czytelniczym, który w tym roku dotyczył twórczości Fiodora Dostojewskiego, Komisja Konkursowa wyłoniła 11 laureatów i przyznała 12 wyróżnień. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów oraz nauczycielom,  szczególne gratulacje składamy laureatom i wyróżnionym w trudnych matematycznych i humanistycznych zmaganiach. Życzymy Wam dalszych sukcesów na polu naukowym oraz zdobywania kolejnych laurów. 

 

Materiały

V Powiatowy Konkurs Czytelniczy - wyniki
V​_Powiatowy​_Konkurs​_Czytelniczy​_23-24.pdf 0.66MB
XXII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa - wyniki w kategorii szkół podstawowych
XXII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa - wyniki w kategorii szkół średnich
XXII​_JKM​_-​_prezentacja​_wyników​_23-24.pdf 1.03MB
Fotogaleria
{"register":{"columns":[]}}