W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle i Akademia Górniczo-Hutnicza- razem!

Budynek główny Liceum

Jest nam bardzo miło poinformować, że w czerwcu nasze Liceum zawarło porozumienie o współpracy z Akademią Górniczo - Hutniczą w Krakowie Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Robotyki. W ramach współpracy klasa patronacka (o profilu matematyczno-fizycznym z informatyką) ma możliwość uczestnictwa w wykładach prowadzonych dla studentów Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, spotkań z pracownikami Wydziału, udziału w konferencjach i sympozjach naukowych, współpracy z kołami naukowymi Wydziału oraz wzięcia udziału w imprezach organizowanych przez Uczelnię.
Bardzo cieszy nas możliwość współpracy z tak renomowaną Uczelnią. Kooperacja na polu naukowym z pewnością korzystnie wpłynie na rozwój umiejętności naszych uczniów i pomoże im w wyborze wymarzonego kierunku studiów w przyszłości.

Anna Mikuś

{"register":{"columns":[]}}