W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs z Języka Niemieckiego ”Du Bist Dran”

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów PERSPEKTYWY 2022 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2022".
Dyrektor i nauczyciele języka niemieckiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla St. Leszczyńskiego w Jaśle zapraszają uczniów klas ósmych szkół podstawowych powiatu jasielskiego do udziału w Konkursie Języka Niemieckiego "Du bist dran", który odbędzie się 28 marca 2022 r. o godz. 11:00 w auli I LO w Jaśle.
Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenia opiekunów uczniów znajdują się w załączniku. Prosimy o dostarczenie wypełnionych dokumentów w dniu konkursu.
Na zgłoszenia czekamy do 18 marca 2022 r. Można je wysłać drogą mailową lub zgłosić telefonicznie (sekretariat I LO 13 44 634 64).
W razie pytań proszę kontaktować się z organizatorkami konkursu: p.Anną Mikuś i p.Agnieszką Klucznik (tel.696 198 134).
                                                                                                             Dyrekcja i organizatorzy 

Materiały

Regulamin konkursu ”DU BIST DRAN” - 2021/2022
DU​_BIST​_DRAN​_​_regulamin​_(2021-2022).pdf 0.30MB
Strona Konkursu „DU BIST DRAN”
{"register":{"columns":[]}}