W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Hiszpański

Dzień Hiszpański

25 kwietnia 2024 r. klasy 1d i 2e ( o profilu językowym ) wzięły udział w VI edycja Dnia Hiszpańskiego, zorganizowanego przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Krośnie.
Wydarzenie rozpoczęło się wykładem mgr Dominiki Wiewiórskiej pt. Salvador Dali – surrealizm to ja, życie i twórczość artysty.
Po przerwie na poczęstunek nasi uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną w PANS w Krośnie, wysłuchali prelekcji „ Teatr- muzeum Salvadora Dalego w Figueres” oraz „ Hiszpania oczami studentów Erasmusa”.
Nasi uczniowie wzięli również udział w quizie o Hiszpanii, konkursie” Jaka to melodia” oraz konkursie plastycznym, w którym Nadia Rząca ( 2e) zdobyła 3 miejsce.
Był to bardzo mile spędzony dzień.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}