W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z panią dietetyczką Karoliną Panek oraz psycholożką Renatą Maciechowską nt. zaburzeń odżywiania w ramach projektu SoulCare Initiative (Zwolnieni z Teorii)

Spotkanie z panią dietetyczką Karoliną Panek oraz psycholożką Renatą Maciechowską nt. zaburzeń odżywiania

11 stycznia 2024 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie z dietetyk Karoliną Panek z Bonne Sante oraz psycholog Renatą Maciechowską na temat zaburzeń odżywiania. Poruszane były różne rodzaje zaburzeń odżywiania zarówno z perspektywy dziedziny psychologii jak i dietetyki. W spotkaniach uczestniczyło ponad 400 osób. Spotkanie było realizowane w ramach projektu (SoulCare Initiative) naszych uczniów - Adama Bugno, Wiktorii Ryznar, Przemysława Kuchty oraz Kamilei Dzierbuń. Projekt realizowany jest w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii".

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}