W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Olimpiada Geograficzna

Olimpiada Geograficzna - plakat
Komitet Główny Olimpiady Geograficznej po weryfikacji prac etapu okręgowego oraz uwzględnieniu przeniesienia uprawnień z tamtego roku, w dniu 12 marca 2022 r. zakwalifikował 125 uczniów do udziału w etapie centralnym XLVIII Olimpiady Geograficznej.  Próg punktowy dający  w tym roku kwalifikację ustalono na co najmniej 82,5 pkt.
Dwóch uczniów naszej szkoły Kamil Wyderka (3GB) i Mikołaj Lignar (3GD) uzyskało podczas zawodów okręgowych w Rzeszowie odpowiednio wynik 89 i 86 punktów, co dało im awans do zawodów centralnych i szansę na zdobycie najwyższych laurów.
Zawody są planowane na 21-24 kwietnia 2022 r. w Gdyni. Gospodarzem zawodów będzie III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni. 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
 
Kamil i Mokołaj
Kamil i Mikołaj

 

{"register":{"columns":[]}}