W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

TRIMARIUM - międzynarodowy konkurs o Trójmorzu

Uliczka w Wilnie
29 października 2021 r. o godz.11:00 odbył się konkurs wiedzy o państwach Inicjatywy Trójmorza. W konkursie w naszej szkole wzięło udział ponad 40 uczniów, którzy po wcześniejszym zarejestrowaniu się przystąpili do rozwiązania quizu, który składał się z 19 pytań zamkniętych i jednego otwartego. Uczniowie mieli 8 minut na jego rozwiązanie.
Do finału, który odbędzie się  27 listopada 2021 r. w Rzeszowie zakwalifikowało się 4 uczniów naszego liceum. Po złożeniu stosownego formularza i deklaracji udziału w sobotnim finale I LO w Jaśle reprezentować będą Błażej Liana (2C) i Karol Maciejczyk (3PA). Zagrają  oni w wielkoformatową grę symulacyjną INTERMARIUM, podczas której wyłonionych zostanie 3 reprezentantów na finał międzynarodowy, który odbędzie się 9 grudnia br. na Podkarpaciu.
Gratulujemy!
 
Sebastian Styczyński
                                                                                              
Zadania konkursowe:
Strona organizatorów:
Regulmin konkursu:
 

Materiały

KonkursWiedzy o Trójmorzu - quiz z odpowiedziami
PL​_quiz​_z​_odpowiedziami.pdf 0.32MB
Regulamin Konkursu Wiedzy o Trójmorzu
Regulamin​_PL.pdf 0.64MB
{"register":{"columns":[]}}