W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mów do mnie jeszcze...

Uczniowie klasy II A na warsztatach

Jak skutecznie się komunikować? Jakie znaczenie ma strój, kolory i wzory, które wybieramy? Co „mówi” nasze ciało? Które gesty pomogą w nawiązaniu relacji interpersonalnej, a które skutecznie ją przekreślą? Co warto wiedzieć o kształcie uszu, nosa, czoła, brwi? Dlaczego warto przyglądać się stopom rozmówcy? Jakie komunikaty pozwolą nam uniknąć konfliktu?

Na te i inne pytania mogliśmy uzyskać odpowiedzi 22 i 23 XI 2021 r. podczas warsztatów związanych z komunikacją werbalną i niewerbalną, zorganizowanych przez MBP w ramach projektu „Ojczysty - taki bystry!" /dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, program Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021”/.

Komunikacyjnie wzbogaceni uczniowie klasy IIA  :-)

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}