W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia Starosty Jasielskiego na zakończenie roku szkolnego.

Logo Starostwo Powiatowe w Jaśle

Szanowni Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych,
Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty,
Drodzy Uczniowie i Rodzice!


Dzisiaj kończy się rok szkolny 2020/2021, rok szczególnie trudny z uwagi na trwającą epidemię oraz zdalne nauczanie w naszych szkołach i placówkach. Jestem przekonany, że Wasz wysiłek i zaangażowanie włożone w przekazywanie wiedzy uczniom i wychowankom przyniosły oczekiwane efekty.
Dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty powiatu jasielskiego dziękuję za rzetelną i efektywną pracę, rodzicom za dobrą współpracę ze szkołami i samorządem powiatowym. Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów.
Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję dobrych wyników w nauce, wspaniałych osiągnięć i życzę dalszych sukcesów, które staną się Waszym udziałem w przyszłości. Szczególne słowa uznania kieruję do tych, którzy odnosili znaczące sukcesy w olimpiadach przedmiotowych i różnorodnych konkursach. Swoją wiedzą i postawą godnie reprezentowaliście Powiat Jasielski. Nadszedł czas zasłużonego wypoczynku dla nauczycieli i uczniów. Mam nadzieję, że wykorzystacie go w pełni, by nabrać sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Na wakacyjny czas Wszystkim życzę: słońca, radości i bezpiecznego wypoczynku, abyśmy wszyscy już we wrześniu spotkali się, by ,,czytać kolejne strony księgi zdarzeń".

Z wyrazami szacunku

Starosta Jasielski

Adam Pawluś

 

Materiały

Życzenia Starosty Jasielskiego
zyczenia.pdf 0.18MB
{"register":{"columns":[]}}