W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dołączyliśmy do programu "Akcja Menstruacja …”

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2023".

Cześć kochani! Mamy dla Was krótką oraz cudowną informację! Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do projektu fundacji Akcja Menstruacja pt. „Akcja Menstruacja w Twojej szkole”! Już od końca września w damskich toaletach pojawią się skrzyneczki wraz z produktami higieny dla Naszych uczennic, które stopniowo będą się zapełniać! Szkolnymi koordynatorami projektu są mgr Elżbieta Wanat oraz uczeń Adam Bugno.

Akcja menstruacja - plakat

Materiały

https://www.akcjamenstruacja.pl/
{"register":{"columns":[]}}