W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Matura 2022

Zdjęcie budynku szkoły

Nareszcie u mety - emocje powoli opadają, zarówno te pozytywne jak i negatywne.  Było ich wiele - wytężona praca, stres, nadzieja, obawy, wątpliwości, oraz długie oczekiwanie na wyniki. Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów – 96% tegorocznych  absolwentów zdało egzamin maturalny.  Wszyscy, którym się nie powiodło mają szansę poprawić swój wynik w sierpniu. Wierzymy, że im się uda i będziemy mogli pochwalić się 100% zdawalnością - trzymamy mocno kciuki. Wiemy, że dwa lata pandemii i szkoły zdalnej niektórym  nie ułatwiły nauki, co mogło się przełożyć na niższy wynik czy potknięcie.
Serdecznie gratulujemy Wszystkim, którzy egzamin maturalny mają już zdany i mogą spokojnie planować swoją przyszłość oraz cieszyć się zasłużonymi wakacjami. Mamy nadzieję, że wyniki z egzaminów pozwolą Wam dostać się na wybrane studia oraz realizować plany i marzenia. 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}