W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Wykonanie Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu w kraju w latach 2020-2024

21.06.2021

Las

Starostwo Powiatowe w Czarnkowie informuje, że zgodnie z art. 13a ust. 1 i 2 ustawy z dnia 28 września 1991r. o lasach (Dz.U. z 2020r., poz. 1463 ze zm.) na terenie całego kraju w lasach wszystkich form własności w tym również w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa, rozpoczęło się wykonywanie opracowania pod nazwą „Wykonanie Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu w kraju w latach 2020-2024”.
Wobec powyższego należy umożliwić pracownikom Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej – Oddział w Poznaniu – wstęp na teren tych lasów oraz założenia w nich powierzchni próbnych w tzw. traktach rozmieszczonych w sieci 4 x 4 km (według zasad określonych w Instrukcji), a następnie dokonywania cyklicznych pomiarów.

{"register":{"columns":[]}}