W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Spotkanie z Posłem RP

10.12.2021

Spotkanie z Posłem na Sejm RP
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie Przedstawicieli Gminy Krzyż Wielkopolski z Posłem na Sejm RP Krzysztofem Czarneckim i Radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Adamem Bogrycewiczem.

Spotkanie dotyczyło koncepcji rozbudowy budynku Urzędu Miejskiego w Krzyżu Wielkopolskim, która uzyskała poparcie ze strony Pana Posła Czarneckiego i Pana Radnego Bogrycewicza. Goście uznali rozbudowę budynku i dostosowanie do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami za niezbędne. Zapewnili również o swoim wsparciu przy pozyskiwaniu środków zewnętrznych na ten cel.

Podczas wizyty pierwszy raz zaprezentowane zostało logo Gminy Krzyż Wielkopolski, które obecni na spotkaniu uznali za trafne i odzwierciedlające wszystkie walory Naszej Gminy.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}