W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Bądź widoczny na drodze

27.10.2021

Bądź widoczny 07

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Krzyżu Wielkopolskim wraz z policjantami z  Komisariatu Policji w Krzyżu Wielkopolskim i policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie zorganizowali akcję skierowaną do dzieci z klas 1-5 uczęszczających do Szkoły Podstawowej w naszej Gminie. Celem akcji było przede wszystkim przypomnienie i uświadomienie dzieciom oraz ich rodzicom o potrzebie korzystania z elementów odblaskowych.
W ramach akcji dzieci otrzymały opaski odblaskowe. Zachęcamy do używania ich na co dzień.
Akcja przeprowadzona została w trosce o bezpieczeństwo dzieci - małych uczestników ruchu drogowego, aby w porze wieczorowo-nocnej, zwłaszcza jesienią i zimą były widoczne z większej odległości.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}