W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka do Wrocławia pod patronatem PKP Energetyka

11.04.2022

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA POD PATRONATEM PKP ENERGETYKA

Firma PKP Energetyka, jako patron elektryków z klasy 1SPE organizuje wydarzenia mające na celu ich rozwój zawodowy. Kolejnym z działań było zorganizowanie 22.03.2022 r. wycieczki do Rejonowej Dyspozytury Energetyki we Wrocławiu, której zadaniem jest zasilanie sieci trakcyjnej i sieci dystrybucyjnej,  którą zarządza PKP Energetyka na terenie zachodniej Polski.

Gospodarzem wydarzenia był Kierownik Dyspozytury Pan Robert Samsel, który w ciekawy sposób opowiedział uczniom czym na co dzień zajmuje się Dyspozytura. Rozmach przedsięwzięcia i fachowość pracowników, na których spoczywa wielka odpowiedzialność, zrobiły na uczniach ogromne wrażenie.

Klasa spotkała się również z Dyrektorem Markiem Szumlewiczem, który poprowadził inspirujący couching motywacyjny dla uczniów klasy patronackiej.

Po wizycie w RDE uczniowie mogli zrelaksować się, zwiedzając słynne wrocławskie ZOO.

Wycieczka odbywała się w bardzo miłej atmosferze, pogoda sprzyjała, humory też – zwłaszcza, iż uczniowie mieli świadomość, że kolejny etap działań ich patrona, mający na celu wzmocnienie ich kompetencji zawodowych, nastąpi jeszcze w tym roku szkolnym – czego nie mogą się już doczekać.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}