W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej dofinansowana z WFOŚiGW

06.11.2023

Pracownia

W budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim przy ulicy Sienkiewicza powstała pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Pracownia została pięknie odmalowana i wyposażona w nowe meble oraz nowoczesny sprzęt. Dzięki urządzonej pracowni uczniowie będą w nowoczesny sposób zdobywać wiedzę z zakresu przedmiotów przyrodniczo-ekologicznych. W pracowni odbywać się będą zarówno lekcje przyrody, biologii, geografii i chemii, jak i zajęcia pozalekcyjne, na których uczniowie rozwiną swoje zainteresowania i talenty. Stanie się też ona miejscem do realizowania różnych działań proekologicznych. Organizowane tam będą spotkania tematyczne oraz zajęcia dodatkowe, na których uczniowie przygotowywać się będą do konkursów o tematyce ekologicznej i przyrodniczej.

Nowa pracownia stanie się „zielonym sercem szkoły”, w którym rozwijać się będzie działalność ekologiczna, która będzie miejscem spotkań entuzjastów wiedzy przyrodniczej oraz będzie zakątkiem, w którym spokój i równowagę odnajdą uczestnicy innych zajęć ceniący sobie bliskość przyrody i zieleni.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}