W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

LGD - wizyta studyjna

29.04.2022

Wizyta studyjna na Podlasiu - plakat informacyjny

Czarnkowsko – Trzcianecka Lokalna Grupa Działania zaprasza do udziału w wizycie studyjnej
na Podlasie organizowanej w dniach 11 -14 maja 2022 r. w ramach projektu „Produkty lokalne
i turystyka jako dobre praktyki dla liderów z obszaru Czarnkowsko-Trzcianeckiej LGD”
  w ramach LSR na lata 2014-2020,  przedsięwzięcie 1.3.9 „Budowa kapitału społecznego / Liderzy rozwoju lokalnego”. Poddziałanie 19,2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020.

Zasadniczym celem wizyty będzie:

1. Udział w co najmniej trzech spotkaniach z kierownikami/liderami projektów (m.in. prezes LGD "Tygiel Doliny Bugu", burmistrz miasta Siemiatycze, kierownik MGOPS w Drohiczynie, dyrektor MGOK w Drohiczynie, wójt gminy Mielnika)  zrealizowanych w ramach wielofunduszowej strategii LGD "Tygiel Doliny Bugu".

2. Wymiana wiedzy i doświadczeń z zakresu możliwości tworzenia partnerstw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich i wspólnej promocji.

Wyjazd będzie okazją do zaprezentowania dobrych praktyk w zakresie tworzenia i funkcjonowania krótkich łańcuchów dostaw małego przetwórstwa lokalnego, połączenia go z rozwojem działalności
w zakresie turystyki, gastronomii i bazy noclegowej oraz systemu promocji i sprzedaży usług turystycznych, gastronomicznych i noclegowych, na przykładzie projektów zrealizowanych w ramach strategii wielofunduszowej.

Projekt skierowany jest do mieszkańców całego powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego obejmującego obszar 8 gmin. Do uczestnictwa w wizycie studyjnej zapraszamy  lokalnych liderów, przedstawicieli NGO, przedstawicieli KGW, przedsiębiorców, przedstawicieli i członków LGD, producentów produktów lokalnych i tradycyjnych, przedstawicieli gospodarstw agroturystycznych.

Aby zgłosić swój udział w projekcie należy zapoznać się z Regulaminem uczestnictwa, wypełnić i dostarczyć do Biura LGD Deklarację uczestnictwa oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
do dnia 06 maja 2022 r. osobiście lub Pocztą Polską na  adres biura: ul. Kościuszki 88/37, 64-700 Czarnków.

Nie czekaj do ostatniej chwili – decyduje kolejność zgłoszeń !

Więcej informacji: http://www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=1&dzialy=1&akcja=artykul&artykul=1665

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}