W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Umowy na inwestycje drogowe

27.05.2021

Podpisanie umowy na inwestycje drogowe

W Urzędzie Miejskim w Krzyżu Wielkopolskim zostały podpisane kolejne umowy związane z planowanymi inwestycjami drogowymi.
Pierwsza z firmą Kamil Kacprzak z Czarnkowa, na wykonanie dokumentacji technicznej dla przebudowy dróg gminnych - "Przebudowa i budowa dróg gminnych - ulicy Cisowej w Krzyżu Wielkopolskim wraz z infrastrukturą drogowa i techniczną" wraz z przygotowaniem wniosku o wydanie decyzji pozwolenia na budowę. Koszt - 44.820,00 zł brutto.

Kolejne dwie umowy podpisano z firmą ADBOR Adrian Borowski z Krzyża Wielkopolskiego:

1. Na opracowanie dokumentacji projektowej uproszczonej w ramach zadania "Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w m. Lubcz Mały, Lubcz Wielki" wraz z przygotowaniem zgłoszenia rozpoczęcia robót. Koszt 47.970,00 zł brutto,

2. Na wykonanie dokumentacji technicznej, dla przebudowy dróg gminnych - "Przebudowa i budowa dróg gminnych - ulic: Bukowej, Daglezjowej, Grabowej, Handlowej, Jodłowej, Limbowej, Modrzewiowej, Rzemieślniczej, Sosnowej i Świerkowej w Krzyżu Wielkopolskim wraz z infrastrukturą drogową i techniczną" wraz z przygotowaniem wniosku o wydanie decyzji pozwolenie na budowę. Koszt - 121.770,00 zł brutto.

{"register":{"columns":[]}}