W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Punkt Szczepień Powszechnych w Krzyżu Wielkopolskim

22.04.2021

Punkt Szczepień w Krzyżu Wielkopolskim

Punkt Szczepień Powszechnych (PSP) przeciwko COVID-19 w Krzyżu Wielkopolskim, otrzymał pozytywną rekomendację Narodowego Funduszu Zdrowia (PSP) i został utworzony w ramach Narodowego Programu Szczepień, w budynku na Targowisku Miejskim. Organizatorami gminnego PSP są: Gmina Krzyż Wielkopolski, Przychodnia Lekarska POZ Tomasz Grzeszczuk oraz Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki. Punkt jest gotowy na realizację szczepień i oczekuje  na dostawę szczepionek. O sposobie rejestracji będziemy Państwa na bieżąco informować.

Dziękujemy Posłowi na Sejm RP Marcinowi Porzuckowi za wsparcie na etapie tworzenia punktu, Polskiemu Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Stowarzyszeniu Krzyskie Towarzystwo „Amazonki”, za udostępnienie pomieszczeń do utworzenia PSP.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}