W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sprawdź ofertę na nowe źródło ciepła

31.07.2023

Ostrzegamy przed nieuczciwymi firmami proponującymi instalację źródła ciepła, w tym pompy ciepła

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu prosi Wnioskodawców i Beneficjentów o rozwagę w wyborze dostawcy i firmy instalacyjnej do wykonania wymiany źródła ciepła z dofinansowaniem programu  „Czyste Powietrze”. WFOŚiGW apeluje o ostrożność i rozwagę, w szczególności w przypadku oferty akwizytorów na instalację źródła ciepła, w tym pompy ciepła. Nieuczciwi sprzedawcy proponują niedopasowane do domu i potrzeb – niskiej jakości urządzenia, które w okresie grzewczym zużywają dużo prądu, a ich trwałość i jakość jest słaba.

Więcej informacji: https://www.wfosgw.poznan.pl/aktualnosci-z-funduszu/uwaga-sprawdz-oferte-na-swoje-nowe-zrodlo-ciepla/

{"register":{"columns":[]}}