W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Umowa LO - Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi

28.02.2022

LO podpisanie umowy

W piątek 25 lutego 2022 roku miało miejsce ważne w historii Liceum Ogólnokształcącego w Krzyżu Wielkopolskim wydarzenie - podpisanie umowy o współpracy pomiędzy naszą szkołą a Akademią Humanistyczno – Ekonomiczną w Łodzi, Filia w Trzciance.

Umowę podpisały: ze strony Liceum Ogólnokształcącego w Krzyżu Wielkopolskim dyrektor mgr inż. Renata Dahmani, ze strony Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej dziekan Filii w Trzciance dr Małgorzata Burzyńska.

W wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście: burmistrz Krzyża Wielkopolskiego pan Rafał Sroka, przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Spraw Socjalnych pani Jolanta Korbik, dyrektor Filii AHE w Trzciance pani Beata Czarna.

W ramach współpracy będziemy prowadzić badania naukowe i prace rozwojowe na rzecz podmiotów w Krzyżu Wielkopolskim, w Trzciance i w regionie, wspólnie opracowywać programy kształcenia oraz uczestniczyć w procesie dydaktycznym.

Liceum Ogólnokształcące w Krzyżu Wielkopolskim zadeklarowało gotowość do zapraszania przedstawicieli AHE w Łodzi, Filia w Trzciance na organizowane przez szkołę uroczystości, seminaria, panele dyskusyjne i konferencje, organizację staży i praktyk dla studentów AHE, udziału w tworzeniu programów studiów podyplomowych i ich wspólnego prowadzenia, patronowanie studenckim organizacjom i kołom naukowym tworzonym przy AHE w Łodzi, Filia w Trzciance.

AHE w Łodzi, Filia w Trzciance zdeklarowała się do: promowania szkoły w obszarze naukowym, organizowania i współorganizowania konferencji, warsztatów i paneli dyskusyjnych związanych z problematyką istotną dla szkoły, współpracy w zakresie wdrażania projektów badawczych, współpracy w zakresie tworzenia programów studiów podyplomowych i ich późniejszej realizacji, przygotowania sprofilowanej oferty kształcenia zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim, prowadzenia wykładów, ćwiczeń, webinariów i innych zajęć praktycznych na rzecz uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Krzyżu Wielkopolskim.

Liczymy na owocną współpracę!

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}