W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sesja Rady Miejskiej, Raport o stanie Gminy - debata

27.06.2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

27 czerwca 2024 r. o godz. 15:30 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się IV sesja IX kadencji Rady Miejskiej w Krzyżu Wielkopolskim.

Porządek obrad oraz materiały sesyjne dostępne są pod adresem:

Sesja Rady Miejskiej w Krzyżu Wielkopolskim

Podczas sesji Rady Miejskiej w Krzyżu Wielkopolskim przeprowadzona zostanie debata dotycząca Raportu o stanie Gminy Krzyż Wielkopolski za 2023 r., w której głos mogą zabierać Mieszkańcy.

Zainteresowani wzięciem udziału w debacie zobowiązani są złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób, do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Krzyżu Wielkopolskim. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.

Formularz zgłoszenia dostępny jest pod adresem:

Debata - formularz

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 26 czerwca 2024 r. do godziny 14.00 w Urzędzie Miejskim w Krzyżu Wielkopolskim w biurze nr 12. 

Sesja będzie transmitowana on-line.

{"register":{"columns":[]}}