Dzień Samorządu Terytorialnego
27.05.2026
Z okazji Dnia Samorządowca,
składam wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom, Członkom Rad Sołeckich oraz Osobom zaangażowanym w działalność na rzecz lokalnej społeczności serdeczne podziękowania za codzienną pracę, odpowiedzialność i zaangażowanie.
Życzę wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z realizowanych działań, wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań oraz pomyślności w życiu osobistym.
Niech podejmowane inicjatywy spotykają się z życzliwością mieszkańców, a praca na rzecz samorządu przynosi powody do dumy i uznania.
Wszystkiego najlepszego!
Marta Kubiak
Burmistrz Krzyża Wielkopolskiego