W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Pożegnanie Komendanta

02.06.2021

Pożegnanie Komendanta - odejście na emeryturę Mariana Łuczaka, Gminnego Komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzyżu Wielkopolskim
Przedstawiciele władz samorządowych Krzyża Wielkopolskiego podziękowali Marianowi Łuczakowi, Gminnemu Komendantowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzyżu Wielkopolskim, który po wielu latach służby w szeregach krzyskiej OSP, jak i pracy w Urzędzie Miejskim, odszedł na zasłużony odpoczynek. Marian Łuczak pełnił funkcję Komendanta OSP w Krzyżu przez 44 lata, a w Urzędzie Miejskim przepracował 29 lat. Dziękujemy za długie lata owocnej pracy zawodowej oraz pełną poświęcenia, oddania i profesjonalizmu służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszej Gminy.
1 czerwca 2021 r. aspirant sztabowy Krzysztof Helwich został powołany przez Burmistrza Krzyża Wielkopolskiego na stanowisko Gminnego Komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzyżu Wielkopolskim.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}