W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Kurs sędziowski

08.12.2021

Kurs sędziowski 2022
Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN rozpoczyna zapisy na kurs sędziowski, który zostanie przeprowadzony w pierwszych miesiącach 2022 roku. Szkolenia prowadzone będą w formie hybrydowej, a kandydaci, którzy je ukończą, rozpoczną swoją przygodę z gwizdkiem w rundzie wiosennej.

By móc zostać arbitrem należy spełnić kilka warunków:
- ukończone 16 lat (na dzień 20 marca 2022 roku),
- dobrą sprawność i kondycja fizyczna,
- nie być karanym prawomocnym wyrokiem sądu (zaświadczenie o niekaralności jest wymagane)

Najbliższy kurs odbędzie się w formie hybrydowej. Zajęcia teoretyczne będą prowadzone online (wieczorową porą od poniedziałku do piątku, bądź też w weekendy - pora dnia do ustalenia), po nich w każdej z pięciu stref odbędą się zajęcia praktyczne na boiskach. Szkolenie kończy się egzaminem, po zaliczeniu którego kursanci będą wyznaczani na mecze piłkarskie od początku rundy wiosennej sezonu 2021/22. Dla zainteresowanych na 15 stycznia o godzinie 17:00 zorganizowane zostanie spotkanie organizacyjne, podczas którego chętni będą mogli rozwiać wszelkie swoje wątpliwości.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 150 złotych. Rejestracja odbywa się poprzez formularz online (https://forms.gle/j6WRkF93ZSWsREe7A). Dodatkowe informacje można uzyskać mailowo pod adresem ks.kurs@wielkopolskizpn.pl.

{"register":{"columns":[]}}