W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Tenis stołowy: Polska - Portugalia

06.01.2023

Mecz Polska - Portugalia. Drużynowe Mistrzostwa Europy 06.01.2023 godz. 16:30 na kanale TVP SPORT

Zapraszamy do Poznania, na mecz kwalifikacyjny Drużynowych Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym pomiędzy Polską i Portugalią!

Mecz poprowadzą:
Andrzej Lemieszka - Sędzia Międzynarodowy Tenisa Stołowego, Prezes Stowarzyszenia LZS Kuźnica Żelichowska
Milena Uchmanowicz - Sędzia Międzynarodowy Tenisa Stołowego, członkini Stowarzyszenia LZS Kuźnica Żelichowska

Reprezentacja Polski w składzie Samuel Kulczycki (indywidualny i drużynowy wicemistrz świata juniorów), Maciej Kubik (indywidualny mistrz Europy kadetów i drużynowy wicemistrz świata juniorów) i Miłosz Redzimski (indywidualny wicemistrz świata juniorów młodszych i drużynowy wicemistrz świata juniorów), pod skrzydłami trenera kadry Polski - Tomasza Krzeszewskiego, podejmie reprezentację Portugalii w ramach kwalifikacji do Drużynowych Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym, które odbędą się w Malmö we wrześniu tego roku.

Mecz rozpocznie się w piątek, 6 stycznia 2023 roku o godzinie 16:30, w Hali Gier Sportowych Poznań, ul. Droga Dębińska 10C. Zapraszamy wszystkich kibiców i miłośników tenisa stołowego, otwarcie bram o 16:00,  WSTĘP WOLNY!

Mecz transmitowany będzie na antenie TVP Sport,  w piątek o 16.30.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}