W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakup węgla

15.05.2023

Węgiel

15 maja rozpocznie się sprzedaż końcowa węgla będącego w dyspozycji Gminy Krzyż Wielkopolski, sprowadzonego w ramach preferencyjnego zakupu. Mieszkańcy, uprawnieni do dodatku węglowego, którzy chcą dokonać dodatkowego zakupu węgla od gminy, muszą złożyć stosowny wniosek. Wnioski dostępne są w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Krzyżu Wielkopolskim, ul. Wojska Polskiego 14.

Wypełnione wnioski przyjmowane będą w Urzędzie Miejskim w Krzyżu Wielkopolski, w biurze nr 14 od dnia 15 maja br. do wyczerpania zapasów surowca, jednak nie dłużej niż do 31 lipca 2023 r. i rozpatrywane będą w kolejności wpłynięcia.

Gmina Krzyż Wielkopolski do sprzedaży końcowej posiada:
• Orzech – 3,44 ton,
• (Eko)groszek – 14,37 ton.

Cena węgla bez względu na rodzaj wynosi 2 000,00 zł brutto za tonę i nie zawiera kosztów transportu ze składu do gospodarstwa domowego. Węgiel nie jest workowany.

Materiały

Wniosek o zakup preferencyjny węgla
wniosek​_wegiel.pdf 0.13MB
{"register":{"columns":[]}}