W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Karate "Fudokan" zaprasza

10.09.2021

Nabór karate "FUDOKAN"

Karate w Krzyżu Wielkopolskim działa pod przewodnictwem sensei Krzysztofa Czekała 3 Dan specjalisty z kwalifikacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu RP od 30 lat. Natomiast Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate „FUDOKAN” w Krzyżu Wlkp., pod przewodnictwem prezesa Krzysztofa Czekała działa od 20 lat. Jak w słowach ‘’ wszystkie dzieci nasze są ‘’sensei Krzysztof zrzesza wokół siebie dzieci i młodzież z gmin Krzyż, Wieleń i Drawsko. Organizator dużej ilości pokazów, zawodów i obozów sportowych. Do których można wymienić imprezy coroczne – cykliczne na terenie miasta Krzyża które odbywały się na hali gimnastycznej przy Gimnazjum a obecnie przy Zespole Szkól Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim.

Zorganizowano:
- XII Międzypowiatowych Turnieji Karate Shotokan Młodzików,
- X Międzywojewódzkich Turnieji Karate Shotokan Młodzików i Juniorów Młodszych
które zaszczycał swoją obecnością starosta powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego p. Wiesław Maszewski podnosząc prestiż i rangę turnieju w Krzyżu.
- VI Ogólnopolskich Turnieji Karate Shotokan Młodzików i Juniorów Młodszych
na których startowało około 200 i ponad 200 zawodników z całego kraju oraz które zaszczycał swoją obecnością starosta powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego p. Tadeusz Tetreus oraz wicestarosta powiatu p. Jacek Klimaszewski

Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate „FUDOKAN” w Krzyżu Wlkp., posiada licencję członkowską POLSKIEGO ZWIĄZKU KARATE oraz  SHOTOKAN GOSHINDO INSTITUTE – POLAND, jedynej polskiej organizacji współpracującej z japońskim mistrzem Sensei HIROSHI SHIRAI /10 DAN/. 

Profesjonalny Klub od lat uczący dzieci i młodzież podobnie jak w szkole „aby nauczyć się czytać i pisać trzeba znać alfabet. Tak samo w karate aby móc się bronić czy walczyć trzeba znać podstawy tej pięknej sztuki walki – samoobrony, aby z rozwagą i rozumem z niej korzystać. Dlatego w naszym klubie trenować może każdy, kto jest wytrwały i lubi się uczyć – podążać do celu, dla niektórych będzie to sport a dla innych wyzwanie oraz ciężka praca nad swoim charakterem  krocząc ku doskonałości.

MUKKT „FUDOKAN” zaprasza z początkiem września chętnych na nową przygodę i naukę na bezpłatne treningi karate przy ZSO ul. Sienkiewicza 1 w Krzyżu Wlkp. pod HASŁEM „ Dla sprawności i bezpieczeństwa” karate sposób ćwiczenia samodyscypliny i odpowiedzialności za własne postępowanie.

Zapraszam również do odwiedzin reaktywowanej strony internetowej naszego klubu: www.shotokan-krzyz.eu

Karare "Fudokan"

 

{"register":{"columns":[]}}