W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Solidarni z Ukrainą! Солідарність з Україною! Слава Україні!

26.02.2022

Solidarni z Ukrainą
Szanowni Mieszkańcy.
Gmina Krzyż Wielkopolski nie pozostaje bierna wobec dramatu rozgrywającego się na terenie Ukrainy. Podejmujemy skoordynowane działania mające na celu pomoc obywatelom Ukrainy, którzy w najbliższym czasie mogą pojawić się na terenie naszej Gminy. Jesteśmy w gotowości na wypadek decyzji Wojewody Wielkopolskiego o uruchomieniu miejsc tymczasowego zakwaterowania cudzoziemców.
Przypominamy, że na Dworcu Głównym w Poznaniu został uruchomiony Punkt Informacyjny, w którym uchodźcy mogą uzyskać pomoc i niezbędne informacje dotyczące pobytu w Polsce.
Od poniedziałku uruchomiona zostanie także specjalna infolinia + 48 61 850 87 77, dostępna w godzinach od 8:00 do 20:00.
Dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc i okazane wsparcie.
 
#solidarni z Ukrainą
{"register":{"columns":[]}}