W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zespół Szkół - klasa patronacka

07.04.2022

Zespół Szkół - plakat promocyjny

Boom na kształcenie zawodowe trwa. W perspektywie kolejnego roku szkolnego ruszy nowy patronat w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Krzyżu.

Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu wicedyrektor Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Krzyżu Pani Sylwii Brączkowskiej w nowym roku szkolnym 2022/ 2023 utworzona zostanie kolejna już klasa patronacka. Do tej pory w szkole funkcjonowały i funkcjonują nadal klasy pod patronatem: THULE GROUP, ODLEWNIA ŻELIWA DRAWSKI S.A. DANEX, VICTAULIC oraz PKP ENERGETYKA S.A.

 THULE GROUP w nowym roku szkolnym obejmie patronat nad mechanikami, elektrykami i spedytorami z klasy pierwszej technikum. Patronat THULE  GROUP gwarantuje uczniom z klas patronackich udział w niebanalnych projektach i zajęciach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz praktyki zawodowe pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Uczniowie objęci patronatem nie tylko będą zapoznawali się z najnowszymi technologiami i narzędziami, ale przede wszystkim po ukończeniu nauki mają szansę na uzyskanie zatrudnienia  w THULE GROUP na dobrym stanowisku z perspektywami dalszego rozwoju oraz awansu, tak jak nasi Absolwenci – co podkreśla wicedyrektor.

Realizacja tego typu działań to zarówno korzyści dla młodych ambitnych ludzi, ale również dla firm, które przygotowują i wyposażają w wiedzę i umiejętności swoich potencjalnych pracowników.

{"register":{"columns":[]}}