W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

GUS - badania statystyczne

01.12.2023

GUS

Urząd Statystyczny w Poznaniu przypomina, że na terenie gminy realizowane jest Badanie budżetu czasu ludności (BCL). Badanie przeprowadzają ankieterzy statystyczni, których tożsamość można sprawdzić na stronie na stronie Głównego Urzędu Statystycznego badania-ankietowe.stat.gov.pl/ .


Na terenie całej Polski zostaną przeprowadzone badania statystyczne z zakresu rolnictwa:

  • Badanie pogłowia drobiu oraz produkcji zwierzęcej (R-ZW-B),
  • Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S),

Celem badania pogłowia drobiu oraz produkcji zwierzęcej (R-ZW-B) jest uzyskanie informacji o pogłowiu drobiu według gatunków oraz produkcji i rozdysponowaniu żywca drobiowego, jaj kurzych, pierza i puchu, mleka krowiego i owczego, wełny owczej w danym okresie sprawozdawczym.

Z kolei badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S) ma na celu uzyskanie informacji o pogłowiu świń oraz produkcji żywca wieprzowego w danym okresie sprawozdawczym oraz o kwartalnych cenach zakupu i dzierżawy ziemi rolnej.

Tożsamość ankietera można sprawdzić na stronie internetowej, która jest dedykowana badaniom ankietowym: badania-ankietowe.stat.gov.pl lub dzwoniąc na infolinię pod numerem 22 279 99 99 (od 08:00 do 15:00 z wyłączeniem sobót i niedziel, opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).

 

{"register":{"columns":[]}}