W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kolejny lifting w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919

05.03.2024

Zespół Szkół

Zadba(J)my o dobrostan uczniów, czyli czas na kolejny lifting w Zespole Szkół w Krzyżu Wlkp.

Metamorfoza w  Zespole Szkół to projekt, który został zainicjowany przed kilku laty przez wicedyrektor szkoły Panią Sylwię Brączkowską. Pomysł to jedno, ale bez wsparcia  naszych Absolwentów, Przyjaciół, Patronów i Partnerów jego realizacja nie byłaby możliwa.

Wcześniej gruntowej metamorfozie zostały poddane:  mała sala gimnastyczna, pomnik Patrona Szkoły -  Powstańców Wielkopolskich 1918 - 1919, kawiarenka i świetlica szkolna oraz park kieszonkowy przy boisku sportowym.

Uznaliśmy, że nadszedł czas na kolejne wyzwania.

Przestrzeń terapeutyczno – edukacyjna, bo o niej mowa, to miejsce w którym będzie można spotkać się i  porozmawiać z nauczycielem, pedagogiem lub psychologiem szkolnym.  Przecież zdecydowanie przyjemniej i efektywniej o trudnych sprawach porozmawiać w przyjaznym otoczeniu. Ma być pięknie, nowocześnie, z dbałością o szczegóły … grupa  naszych niezawodnych Przyjaciół  kolejny raz stanęła na wysokości zadania i wesprze szkołę w jej działaniach. Jeszcze w tym roku szkolnym  powstanie nowe, atrakcyjne miejsce, przeznaczone do pracy z uczniami. Właścicielom firm: Mirbol, Italmil Marcin Bołądź, Salon Meblowy Sęk, SZLEN –BUD, Mk Bus Maciej Karyś wielkie podziękowania za  nieocenioną pomoc i wsparcie. 

Okazuje się, że „małe rzeczy które robisz, są lepsze niż te które tylko planujesz’’ – podsumowuje Pani  wicedyrektor Brączkowska. 

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}