W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Szczepienia - rejestracja, transport

Szanowni Państwo,
w związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 informuję, że szczepienia w Gminie Krzyż Wielkopolski będą realizowane w Przychodni Lekarskiej Tomasz Grzeszczuk, przy ulicy Wojska Polskiego 73. Rejestracji dokonać można:

- dzwoniąc bezpośrednio do punktu szczepień pod numer  67 256 50 70

- poprzez e-rejestrację na stronie pacjent.gov.pl

 - dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię 989

W przypadku problemów z rejestracją należy kontaktować się z Narodowym Funduszem Zdrowia: 800 190 590.

Osoby mające trudności z dojazdem na szczepienie do punktu szczepień, w szczególności osoby z niepełnosprawnościami w stopniu znacznym (o kodzie R lub N), starsze, niemające możliwości samodzielnego dojazdu będą mogły skorzystać z transportu, który Gmina będzie organizować i koordynować w ścisłej współpracy z Przychodnią Lekarską Tomasz Grzeszczuk. Po wyznaczeniu terminu szczepienia, informację o potrzebie takiego transportu należy zgłaszać od 15 stycznia 2021 r. pod numerem telefonu 722 323 283 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 15:00. 

{"register":{"columns":[]}}