W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

IV Gminny Jarmark Świąteczny

Plakat IV Gminnego Jarmarku Świątecznego. Wójt Gminy Hażlach i Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na IV Gminny Jarmark Świąteczny, który odbędzie się na placu profesora Wiktora Wawrzyczka przy Domu Przyrodnika w Hażlachu w dniu 12 grudnia w godzinach od 11 do 14.00. U dołu plakatu loga projektowe: Przekraczamy granice 2014-2020, Unia Europejska – Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Euroregion Těšínské Slezsko – Śląsk Cieszyński.

Wójt Gminy Hażlach i Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na IV Gminny Jarmark Świąteczny, który odbędzie się na placu profesora Wiktora Wawrzyczka przy Domu Przyrodnika w dniu 12 grudnia w godzinach od 11 do 14.00.   

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}