W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Poradnik Radnego – Samorząd od A do Z”

10.05.2024

Logo Śląskiego Związku Gmin i Powiatów. Na białym tle niebieski napis dużymi literami Śląskiego Związku Gmin i Powiatów oraz znak graficzny w postaci żółtego symbolu zamkniętego w niebieskim kwadracie

Publikacja „Poradnik Radnego –  Samorząd od A do Z” powstała na zlecenie Śląskiego Związku Gmin i Powiatów. Zawiera ona zestaw najważniejszych informacji, ujętych w praktycznej i stosunkowo przystępnej formie, które mogą okazać się pożyteczne podczas pełnienia funkcji radnego, czy to w gminie czy w powiecie. Materiał ten będzie szczególnie pomocny z punktu widzenia tych radnych, którzy dopiero rozpoczynają swoją pierwszą kadencję.

Wydawnictwo można pobrać za pośrednictwem kodu QR lub jako załącznik z zamieszczonej poniżej strony internetowej.

Materiały

Poradnik do pobrania
{"register":{"columns":[]}}