W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie Biura Stowarzyszenia Aglomeracja Beskidzka (aktualizacja z dnia 06.06.2022)

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie w uścisku powitalnym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem teczki napis Praca.

Biuro Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego Aglomeracja Beskidzka ogłosiło nabór  na trzy wolne stanowiska pracy doradcy ds. Energii i klimatu (Ekodoradcy) w ramach projektu zintegrowanego programu LIFE pod nazwą „Śląskie. Przywracamy błękit". Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego”.

Szczegóły dotyczące naboru  

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie internetowej

Aktualizacja z dnia 06.06.2022 roku:

W nawiązaniu do powyższego informujemy, iż w wyniku naboru uzupełniającego na wolne stanowisko pracy doradcy ds. energii i klimatu (ekodoradcy) w ramach projektu zintegrowanego programu LIFE pn. „Śląskie. Przywracamy błękit”. Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego w Stowarzyszeniu Aglomeracja Beskidzka, nie została zatrudniona żadna osoba. Informacja o wynikach naboru dostępna jest pod linkiem: https://bip.aglomeracjabeskidzka.eu/ogloszenia-komunikaty/ekodoradca.

Z uwagi na ten fakt, Biuro Stowarzyszenia Aglomeracja Beskidzka ogłasza kolejny nabór na wolne stanowisko pracy doradcy ds. energii i klimatu (ekodoradcy) w ramach ww. projektu.

Szczegóły dotyczące naboru dostępne są pod linkami:

https://bip.aglomeracjabeskidzka.eu/ogloszenia-komunikaty/nabor

https://aglomeracjabeskidzka.eu/nabor-na-stanowisko-ekodoradcy.

{"register":{"columns":[]}}