W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Charytatywnie dla rajdowca Zbigniewa Cieślara

Zbigniew Cieślar z pucharem za zdobycie tytułu Mistrza Polski w Rajdach Samochodowych w Klasie 3, który uzyskał w roku 2021 jako pilot w załodze z kierowcą Łukaszem Byśkiniewiczem. Przepasany biało-czerwoną szarfą Mistrzów Polski mężczyzna trzyma w prawym ręku puchar i wskazuje na niego palcem lewej ręki. Fot. Materiały prasowe

Szanowni mieszkańcy Zamarsk, informujmy że w sobotę 29 października na terenie jednej z miejscowych firm pod honorowym patronatem Wójta Gminy Hażlach Pana Grzegorza Sikorskiego odbędzie się  charytatywne spotkanie mające na celu wsparcie walczącego z chorobą nowotworową wspaniałego sportowca, kierowcy i pilota rajdowego Zbigniewa Cieślara z Wisły. Wydarzenie ma charakter rajdowy i zaplanowano wolny przejazd samochodów rajdowych ulicami Zamarsk. Będą w nim uczestniczyć samochody dopuszczone do ruchu a sam przejazd odbędzie się zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Gwarantujemy, że nasza akcja nie spowoduje utrudnień w ruchu drogowym i będzie miała charakter jednorazowy. Ma ona na celu nagranie materiału wideo w formie wsparcia dla naszego przyjaciela Zbyszka Cieślara w jego ciężkiej chorobie.

W razie pytań można kontaktować się z pomysłodawcą spotkania:

Michał Fielek, tel. 723 915 007

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}